Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Клумби в яблуневому саду | Газета 7 Днів

Клумби в яблуневому саду

05.07.2018 13:01
Переглядів:1267

Ініціативні мешканці третього будинку на вулиці Академіка Грушевського не сперечаються, кому слід прикрашати свій двір. Щороку вони всі гуртом змінюють його на краще. Ідеї беруть в інтернеті, щоб втілити їх у саду, де ростуть старезні яблуні. Через це й ОСББ, яке тут створили, назвали «Яблуневий сад». За благоустрій прибудинкової території в інших дворах починали братися саме після створення таких об’єднань мешканців. А тут клумби завжди були і є доглянуті й весь сезон у пишному цвіту.

Можна сказати, на зміну традиційним клумбам, які під вікнами цієї 4-поверхової на два під’їзди «хрущовки» досі плекають руки старшого покоління, прийшло молодше, теж залюблене у квіткову красу. Доба інтернету, як джерела креативних ідей, позначилась і на нових, закладених у садку клумбах. У них, крім квітів, з’явились різноманітні колоритні елементи сучасного ландшафтного дизайну.

– Чоловіки беруть на себе важку фізичну працю – копають грядки під клумби, а жінки висаджують і доглядають квіти,– розповідає про розподіл клумбових обов’язків заступник голови ОСББ «Яблуневий сад» Аня Семенюк (на фото).– Щороку в нас народжуються нові ідеї, і ми вдосконалюємо свої композиції: щось прибираємо, а щось нове доставляємо. Торік, наприклад, одну з наших клумб «охороняла» жаба під парасолями. Цього року «виросли» рукотворні грибочки, ромашки з пластикових пляшок, з’явились глечики і тиночки, а гарне каміння для квітника привезли аж із Закарпаття. 

Довелося вдатись і до антивандальних заходів. Цей затишний двір опинився в оточенні торгово-розважальних та бізнес-центрів, тому тут завжди людно. Доводиться на ніч, коли найчастіше сверблять руки квітковим злодіям і захожим вандалам, хвіртку, що веде в яблуневий сад, зачиняти на замок. Зате вдень це місце залишається улюбленим для відпочинку малюків і дорослих. Красою оригінальних клумб любуються не тільки місцеві мешканці і випадкові перехожі. У цей ошатний дворик завертають просто так, щоб потішити око і душу. Однією з таких перехожих була й автор цих рядків.

До уваги читачів! 

Щоб взяти участь у конкурсі «Квітучий двір», нам можна написати або потелефонувати. Свої розповіді з фото про квіткові досягнення свого двору можете приносити чи надсилати на адресу редакції: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2. Або скористайтесь електронними засобами (e-mail 7dniv.rv@ukr.net; вайбер +38 068 589 44 91; fasebook.com/7dniv.rv) чи телефоном (45-40-00, 45-40-05, 63-33-66). Журналіст газети на ваше запрошення завітає у ваш двір і підготує публікацію про вашу клумбу чи квітник.

Конкурс триватиме до 30 вересня. Переможців конкурсу визначимо за результатами читацького голосування, про деталі якого повідомимо восени. Переможці конкурсу отримають подарунки від спонсора конкурсу – відомого рівненського підприємця і політика, керівника обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолія Сидорука.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?