Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Швидкі побачення | Газета 7 Днів

Швидкі побачення

04.07.2018 09:11
Переглядів:558

 

Швидкі Побачення Рівне – SpeedDatingRivne

Ідея організувати Швидкі Побачення не унікальна. У багатьох великих містах їх регулярно проводять. Але в місті Рівне, після того, як ГО «РівнеФест» проводило подібні заходи кілька років назад, більше нічого подібного не організовувалося. Як і тоді, так і зараз це викликає великий резонанс. І це не дивно! Адже для усіх нас особисте життя надзвичайно важливий аспект реалізації. Бажаючі активно заповнюють анкети. Щоправда, жінки виявляються завжди активнішими і сміливішими. А от чоловіків потрібно заохочувати, вишукувати, запрошувати особисто.

 

7 липня 2018 року о 19:00 стартує унікальний для Рівного проект – Швидкі Побачення. Організатори обіцяють проводити захід кожних два тижні.

Проект відбуватиметься в оновленій, нещодавно відкритій після річної перерви, кав’ярні “Calamarius.

Як відбувають Швидкі Побачення?

Хлопці-дівчата збираються в одному місці. Ми коротко знайомимо усіх один з одним за допомогою цікавих конкурсів, чи завдань/запитань. Опісля дівчина сидить за своїм, визначеним столиком, у той час, коли до неї підходить наступний кандидат. Вони мають 7 хвилин на спілкування. Далі короткі замітки у спеціальнійформі 1-2 хвилини і наступний кандидат.По записам у спеціальній формі, котрі роблять і хлопці і дівчата ми визначаємо Ідеальну Пару!

 Ідеальна Пара отримає не лише можливість розвинути Ідеальні Стосунки, а й романтичну вечерю (суші-сет та пляшку шампанського) від Matsuri. А цнотливо чиста дівчина - сертифікат від Клін Плюс. І ще деякі приємні сюрпризи від організаторів чекають на учасників.

 Пригощатиме Вікторія Івченко, власниця кав’ярні «Calamarius» своїм фірмовим сирником та магічним трав’яним чаєм.

Програму вестиме професійний коуч, спікер, експерт в міжособистісних стосунках – Ірена Слута.

 Ірена Слута, коуч, організатор та ведуча Швидких Побачень: «Наша основна ідея - зробити якомога більше людей щасливими! Ми правда хочемо, щоб ви кохали і були коханими! І знаєте, ми правда знаємо, як важкоз найтисобі пару. І часто саме через те, що не зрозуміло де ж її шукати, насправді? Ходити по вулиці, надіючись, щосаме Він зупинить тебе? Чіплятися до дівчат в кафе: «давайте познайомимося»? Ми дуже уважно відбираємо цікавих, адекватних, класних кандидатів та кандидаток. Все задля того, щоб у вас був реальний Шанс!».

Вікторія Івченко, власниця кав’ярні Calamarius:  «Кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Я ж переконана, що їжа, напої чинять неабиякий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Правильними стравами можна налаштувати людину на позитивний лад, покращити настрій, зробити щасливішими. А ще можна пробудити чуттєвість. Що, власне і зробимо, частуванням наших учасників. Адже у все, що ми готуємо, ми вкладаємо частинку любові до світу, людей, Бога».

 Відслідковувати інформацію про подію можна тут:

https://www.facebook.com/events/1796660910391409/

 Для участі у проекті потрібно заповнити анкету:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC6y3-u2ZInhZmKyaF7FUc6my7GU6-9c0j7zkSHkjXmTc1iw/viewform

Організатор «Швидкі Побачення Рівне»

ГО «РівнеФест»

Контактна особа: Ірена Слута (067) 36 435 00

slutaguru@gmail.com

 

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?