Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Іноземці пропонують нам електронний квиток | Газета 7 Днів

Іноземці пропонують нам електронний квиток

11.07.2018 15:56
Переглядів:488

Як запровадити е-квиток у транспорті Рівного, говорили сьогодні на форумі в форматі відкритого простору «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті».

Свої пропозиції міській владі презентували представники фірм, які займаються розробкою таких проектів в Україні та за кордоном. У форумі взяли участь представники міської влади Рівного, зокрема міський голова Володимир Хомко, який навів конкретні цифри, скільки місто заробляє на громадському транспорті та скільки потрібно вкласти у створення інфраструктури для впровадження електронного квитка.

На форумі презентували дев’ять пропозицій від українських та іноземних компаній з Ізраїлю, Естонії, Франції, а також фінансових установ, які пропонують комплексні рішення щодо впровадження е-квитка для міст.Був серед них і наш ПриватБанк, який запропонував рівнянам сучасну модель запровадження електронного квитка.

 Міський голова повідомив, що за результатами цього семінару буде прийнято остаточне уже рішення щодо запровадження повноцінного електронного квитка Рівному. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?