Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Рівненські підприємці сплатили більше 71 мільйона податку | Газета 7 Днів

Рівненські підприємці сплатили більше 71 мільйона податку

11.07.2018 08:19
Переглядів:297

Упродовж першого півріччя цього року платники податків – фізичні особи, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному, сплатили 71,4 млн. грн. єдиного податку, що на 14,8 млн. грн., або на 26 відсотків більше, ніж торік.

Податківці звертають увагу таких приватних підприємців на те, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 січня 2018 року встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3723 грн. на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1762 гривень. Відповідно, для підприємців збільшились суми сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску.

Зокрема, починаючи з 2018 року для «спрощенців» І групи, для яких ставка єдиного податку встановлена в розмірі 10% розміру прожиткового мінімуму, сума податку становить 176,2 грн. на місяць, для ІІ групи, в яких ставка податку встановлена в розмірі 20 % від мінімальної заробітної плати – 744,6 гривень.

Єдиний соціальний внесок фізичні особи-платники єдиного податку зобов’язані сплачувати у розмірі не меншому за 819,06 грн. на місяць.

Щодо граничного строку сплати ЄCВ – з січня п.р. кожен підприємець та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність зобов’язані сплачувати єдиний внесок, до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Крім того, підприємцям слід бути уважними при заповненні платіжних (розрахункових) документів, адже з 02.07.2018 року діють нові рахунки, відкриті на балансі Державної казначейської служби України. Тому, платникам необхідно, починаючи з 02 липня поточного року, у розрахункових документах на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Перелік бюджетних рахунків розміщено на суб – сайті територіальних органів ДФС у Рівненській області та на інформаційних стендах Центру обслуговування платників.

 Зауважимо, що реквізити рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінюються.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?