Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

З новою дорогою жителі Нового Двора тепер почувають себе європейцями | Газета 7 Днів

З новою дорогою жителі Нового Двора тепер почувають себе європейцями

12.07.2018 08:49
Переглядів:642

Мешканці мікрорайону Новий Двір, зокрема вулиць Корнинської, Ясеневої, Скоропадського, Лозової та провулку Корнинського, звернулися в редакцію нашої газети, аби подякувати за дорогу.

Багато років люди там щодня човгали по бездоріжжю. Критичною ситуація ставала восени та навесні, особливо після затяжних дощів. Щоб вийти на центральну вулицю до зупинки громадського транспорту чи в магазин, люди мусили взувати гумові чоботи, а взуття брати із собою, щоб, перейшовши через болото, перевзутися на нормальній дорозі. Діти, яких тут чимало, щодня йдучи в школу, на звичне взуття одягали зверху бахили або зав’язували поліетиленові пакети.

Врешті-решт терпіння людей луснуло, і вони вирішили звернутися за допомогою до депутата міської ради, закріпленого за цим мікрорайоном, Петра Пожарського. Невдовзі він завітав на цю вулицю, аби на власні очі побачити, в якому стані дорога. Потім громада вулиці на чолі з депутатом потрапила на прийом до міського голови Володимира Хомка. «Виявляється, до нього можна ось так просто прийти в кабінет і розповісти про свою проблему,– діляться приємно вражені зустріччю з міським головою рівнянки Наталія Цимбалюк та Світлана Шевченко.– Він дуже людяний, з розумінням поспілкувався з нами, вислухав усі зауваження. Більше того, через кілька днів він особисто приїхав до нас, пройшовся дорогою, вислухав побажання людей. Потім начальник Рівненського шляхово-експлуатаційного управління Віктор Климук оглянув провулок. А вже невдовзі зранку ми побачили на вулиці ремонтну техніку».

За словами начальника Рівненського ШЕУ, яке виконувало ремонт дороги в провулку, Віктора Климука, техніка і працівники підприємства працювали тут упродовж двох днів. За цей час підготували дорогу та вклали покриття з відфрезерованої асфальтно-бетонної суміші. Оскільки матеріали використовувалися зі знятого і переробленого асфальту, вартість робіт була мінімальною, і в підсумку вийшло менш як 50 тисяч гривень. Сюди ввійшла зарплата робітникам і паливні матеріали для техніки. 

Тепер, за словами пані Наталії, оновлена вулиця ніби ожила. Діти тут граються, малюють на асфальті, їздять на велосипедах та скейтах. «Тепер ми вже у Європі!» – кажуть рівняни з Нового Двора. Люди вдячні міському голові Володимиру Хомку, депутатові Петру Пожарському, начальнику Рівненського ШЕУ Віктору Климуку, а також усім тим небайдужим мешканцям вулиці та провулку Корнинського, які допомагали з втіленням у життя мрії про гарну дорогу. Адже тепер вони можуть їздити, не гублячи деталі від автівок, ходити, не вдягаючи гумові чоботи після дощу, і взагалі почувати себе цивілізованими людьми.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?