Перша гра нового «Вереса» – перша поразка | Газета 7 Днів

Перша гра нового «Вереса» – перша поразка

25.07.2018 11:57
Переглядів:757

Суперником нового «Вереса» у стартовому матчі другої ліги футбольної першості України стало хмельницьке «Поділля».

Рівнянам не вдавалося обіграти хмельничан у десяти попередніх поєдинках поспіль. Але сподівання на те, щоб розірвати цей ланцюг поразок, не справдилося і у звітній грі.

Вже в дебюті матчу гостей міг вивести вперед Алішер Якубов, але нападнику «Поділля» не вистачило влучності. А у «Вереса» єдиний по-справжньому небезпечний момент створив Роман Цень. Та голкіпер подолян зіграв надійно.

На початку ж другого тайму нападник хмельничан Алішер Якубов відкрив рахунок. У рівнян шанс відігратися був за 15 хвилин до фінального свистка і вже в компенсований час. Однак рахунок у матчі так і не змінився. Перша поразка «Вереса» – 0:1.