Архів новин

Гроші бюджетні – проекти громадські | Газета 7 Днів

Гроші бюджетні – проекти громадські

02.08.2018 11:57
Переглядів:338

Днями відбулося засідання координаційного комітету громадського бюджету Рівного. На цьогорічний конкурс рівняни подали 110 заявок, які зараз перебувають на розгляді та доопрацюванні.

Вартість проектів обмежується 1,5 мільйона гривень. Стосуються цьогорічні проекти сфер мистецтва, спорту, облаштування дитячих майданчиків, світлофорів, велодоріжок, влаштування сімейних відпочинкових просторів та інших напрямів життя міста і його мешканців. Голосування за проекти розпочнеться 1 жовтня.

Насамперед члени координаційної ради проаналізували стан реалізації тих проектів, за які рівняни голосували в минулих роках. Так, з поданих у 2016 році 14 уже реалізовані, ще один буде здійснений цього року. З підтриманих рівнянами у 2017 році реалізований поки що тільки один. Решта перебуває на різних етапах втілення в життя.

З-поміж інших проектів, поданих цього року на громадський бюджет, чи не найбільшу дискусію викликали ті, що мають на меті облаштування ігрових майданчиків на територіях шкіл і дитячих садків. Думки членів координаційної ради розділилися: одні вважають, що території ДНЗ та шкіл не є загальнодоступним міським простором, тому не можуть претендувати на участь у фінансуванні за рахунок громадського бюджету, інші ж переконані, що, коли така потреба у рівнян є, варто до них дослухатися і винести на голосування. Тоді вже рівняни самі вирішать, підтримати їх чи ні. 

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, який очолив координаційну раду, сказав, що це питання потребує додаткового обговорення. Бо й справді, встановивши майданчики за рахунок громадського бюджету, рівняни будуть вправі вимагати цілодобового до них доступу, чого не зможуть забезпечити керівники цих закладів, зокрема дошкільних.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?