Архів новин

На виду, але в тіні | Газета 7 Днів

На виду, але в тіні

02.08.2018 13:27
Переглядів:1759

Торгівля, яка працює у всіх на очах, якраз найбільше використовує тіньові схеми оплати праці.

Інспектори праці міського управління праці та соціального захисту населення минулого тижня побували в торгових закладах у центрі міста – торговому центрі «Вікторія», АТ «Рівненський центральний універмаг» та магазині «Бахус».

Мета цього візиту – питання детінізації виплати заробітної плати, легалізації найманої праці, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та запобігання порушенням трудового законодавства, за які роботодавців штрафують.

Інспектори праці вручили «Пам’ятки про переваги легального працевлаштування» двадцяти шести найманим працівникам. Разом з тим, 39 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб попередили про необхідність дотримання вимог чинного трудового законодавства та відповідальність, яку вони будуть нести в разі його порушення.

Позитивний вплив таких заходів очевидний. Працівники отримали необхідні знання щодо своїх трудових прав, соціальних гарантій, а роботодавці усвідомили переваги функціонування в законодавчому полі і переконалися, що варто зробити вибір на користь легальної праці.

Сергій СОЛОВЙОВ, головний спеціаліст міського управління праці та соціального захисту населення

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?