Архів новин

Пенсіонерам нічим доїхати до Пенсійного фонду | Газета 7 Днів

Пенсіонерам нічим доїхати до Пенсійного фонду

02.08.2018 17:31
Переглядів:516

Переселення в 2015 році міського управління Пенсійного фонду з Відінської на вулицю Яворницького, 34 (район пивзаводу) зумовило певні транспортні проблеми для людей похилого віку.

Особливо тяжко було добиратися до закладу немічним літнім рівнянам, яким доводилося долати пішки чималий відрізок шляху. Щоб владнати це питання, управління транспорту змінило карту руху і пустило туди маршрутки  №№ 43 і 44.

До пори до часу питання доїзду до Пенсійного фонду зняли. А тепер воно знову стало актуальним. На адресу редакції почали дедалі частіше надходити скарги від літніх рівнян, які нарікають на те, що міські маршрутки перестали їздити по вулиці Яворницького, отже пенсіонери змушені долати від зупинки на Соборній кілька сотень метрів пішки. Чимало літніх людей, які мають право на безплатний проїзд, запевняють, що вони готові платити, лиш би до пенсійного їздили маршрутки.

Чим зумовлена така проблемна ситуація і який вихід з неї? З такими запитаннями «7 днів» звернулися до начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія МИРОНЮКА. Ось що він розповів:

– Проблема, безперечно, є. Вона зумовлена відсутністю біля Пенсійного фонду зупинок громадського транспорту. На їхнє спорудження вже виготовляється проектно-кошторисна документація. Тільки-но будуть збудовані зупинки, буде відновлено й рух маршруток №№ 43 і 44 по вулиці Яворницького до міського управління Пенсійного фонду.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?