Архів новин

На городах рівнян почали будувати спорткомплекс | Газета 7 Днів

На городах рівнян почали будувати спорткомплекс

07.08.2018 17:19
Переглядів:767

Будівництво універсального спортивного закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» розпочалося в Рівному сьогодні з візиту на будівний майданчик голови ОДА Олексія Муляренка.

Масштабний проект вартістю 310 мільйонів гривень займе майже одинадцять гектарів на вулиці Макарова. Цю землю виділили під забудову ще десять років тому. Кошти на будівництво надходитимуть з різних джерел, адже сума велика. В перший рік буде використано 50 мільйонів гривень з різних джерел – обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.

За словами Олексія Муляренка, будівництво затратне, але перспективне. Рівненський спорткомплекс стане одним із основних центрів розвитку спорту на заході України, де будуть проводитися змагання не лише обласного, а й міжнародного рівня. Це дасть нові можливості для молоді та нові робочі місця. Олексій Муляренко запевнив, що на території комплексу будуватимуть лише об’єкти спортивної інфраструктури, ніякої зміни цільового призначення не передбачається.

Будівництво таких спорткомплексів планується ще в п’яти областях України. У нас на території, де починають будівництво спорткомплексу, нині ще росте городина. Будівельники радять городникам якнайшвидше зібрати урожай.

Спрогнозувати, як швидко буде рухатися будівництво, важко, але за планом реалізація проекту має завершитись у жовтні 2020 року.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?