Архів новин

Банк, який завжди поряд | Газета 7 Днів

Банк, який завжди поряд

09.08.2018 16:29
Переглядів:219

Все більше рівнян вже й комуналку оплачують через смартфони. Дедалі більше рівнян активно почали використовувати Інтернет-банкінг Приват24 і оплачувати в ньому комуналку. Зручно, вигідно, економно, а головне – операцію можна здійснити цілодобово та ефективно за декілька кліків. Приємно, що кількість оплат комунальних платежів смартфоном через мобільний додаток Privat24 теж значно зросла і з початку року перевищила 123 тисячі платежів.

Витрачати час, аби завітати до найближчого відділення пошти чи банку, а ще очікувати в довгих чергах рівняни вже не хочуть. Регулярні комунальні платежі тепер оплачують без проблем завдяки сучасним електронним сервісам.Швидка оплата комунальних рахунків за воду, газ та інші послуги доступна всім, хто під’єднаний до мережі Інтернет і користується Приват24. Процес оплати триває декілька хвилин.

Весь банк може бути і в смартфоні.Мобільний додаток Privat24дозволяє кожному здійснювати будь-які фінансові операції мобільно й комфортно, незалежно від місця знаходження та часу доби. Він допомагає шукати або створювати шаблони оплат, слідкувати за заборгованістю, мати електронний архів платежів, оплачувати вдома, на роботі й навіть у транспорті без черг і витрат часу.

Приват24 дозволяє бути мобільнішим та впевнено «крокувати» в ногу зі світовими банківськими тенденціями.

Майте на увазі: ПриватБанк запропонував тестування нового покоління найпопулярнішого в країні інтернет-банку. Новий Приват24 працює за адресою https://next.privat24.ua/ і доступний користувачам карток будь-якого банку світу! Уже зараз без авторизації в новому Приват24 доступні перекази з картки на картку, поповнення мобільного телефону та комунальні платежі.

Розвиток ІТ-технологій спричинив революційні зміни у сфері комунікацій. Інтернет-мережа щохвилини стає доступнішою, відповідно зростає кількість користувачів інтернет-банкінгу. За інформацією українських аналітиків, кількість абонентів мережі Інтернет постійно зростає. Їхнє число станом на 1 квітня 2018-го зросло на 43,3%, порівнюючи з аналогічним торішнім періодом, і становить 23 825,7 тисячі осіб. Забезпеченість населення інтернет-послугами в розрахунку на 100 жителів становить по Україні 56,3.

Вріз: За шість місяців цього року рівняни здійснили у ПриватБанку 1,2 мільйона комунальних платежів на суму 407,4 мільйона гривень. Із них понад 520 тисяч – це платежі через Інтернет-банк Приват24 на суму більше ніж 163 мільйони гривень. Мобільним додатком Privat24 для оплати комунальних платежів скористались 123,3 тисячі разів на загальну суму 39,9 мільйона гривень. Приват24 є абсолютним лідером серед банківських цифрових сервісів на території України та налічує понад 9 мільйонів користувачів, у тому числі понад 6 мільйонів користувачів додатка Privat24.

 

Андрій ХМЕЛЬНИК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?