Архів новин

Новий «підручник» для голів ОСББ | Газета 7 Днів

Новий «підручник» для голів ОСББ

09.08.2018 17:05
Переглядів:696

Вийшов друком «Путівник молодого ОСББ» – довідник із комплексної термомодернізації.

Багатосторінковий довідник, що має назву «Путівник молодого ОСББ: основи розумного управління будинком та проведення комплекс­ної термомодернізації», видано в Києві. Над створенням довідкового видання працював колектив авторів: члени громадських організацій, представники державних і міжнародних установ, що фінансують енергоефективні заходи, голови правлінь та асоціацій ОСББ, технічні фахівці компаній, що виробляють енергоефективну продукцію.

Ініціатори видання надіслали «Путівник» до 23 найбільших міст України, де всі охочі зможуть його безкоштовно отримати в управліннях ЖКГ і ресурсних центрах для ОСББ. Публікація «Путівника молодого ОСББ» пов’язана з актуальними проблемами і тенденціями. А ОСББ часто створюють, щоб провести енергоефективні заходи в будинку.

Про це свідчить статистика видачі так званих теплих кредитів – позики від державних банків на енергоефективні матеріали та обладнання, притому держава компенсує позичальникам від 40% до 70% тіла кредиту. За інформацією Держагенції з енергоефективності, з травня 2015 року до кінця 2017 року представникам ОСББ надано «теплих кредитів» на суму 210 млн грн. А цього року лише на компенсацію за «теплими кредитами» виділено 200 млн грн. Разом з цим зростає чисельність новостворених ОСББ. Отже, з боку ОСББ постійно більшає попит на проведення термомодернізації і «теплі кредити». «Путівник» задовольняє цей попит тим, що фахово та змістовно відповідає на три запитання:

1) як організувати роботу ОСББ;

2) як правильно здійснити комплексну термомодернізацію;

3) як знайти фінансування.

Ознайомитися із путівником можна за посиланням:

https://zhytlo.in.ua/ua/poslugy/upravlinnya-zhitlom/putivnik-molodogo-osbb.html

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?