Архів новин

ПАТ «Рівнегаз» бракує більше ніж 20 мільйонів гривень | Газета 7 Днів

ПАТ «Рівнегаз» бракує більше ніж 20 мільйонів гривень

09.08.2018 13:40
Переглядів:594

Для ефективного забезпечення роботи АДС

Аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ «Рівнегаз» є одним із ключових структурних підрозділів підприємства. Але цього року недофінансування роботи цієї служби становитиме близько 20 мільйонів гривень. Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Рівнегаз» за перші 6 місяців цього року виїжджала за викликами споживачів природного газу Рівненщини 6418 разів. Це в середньому 36 аварійних заявок на добу. З них майже 76,5% пов’язані з витоками газу. Решта – із механічними пошкодженнями і несправністю газових приладів та обладнання.

Щороку для забезпечення роботи АДС ПАТ «Рівнегаз» потребує щонайменше 54,4 мільйона гривень, з яких тарифом покривається лише половина. Тому коштів, закладених на ці цілі в діючому тарифі, критично не вистачає. Лише витрати на паливно-мастильні матеріали для потреб аварійно-диспетчерської служби на рік становлять майже півтора мільйона гривень. Це 19% від загальної річної суми витрат на паливно-мастильні матеріали по підприємству. Аварійно-диспетчерську службу необхідно також вчасно забезпечувати спеціальним обладнанням, усіма необхідними матеріалами і спецодягом.

«У роботі АДС, яка постійно пов’язана з небезпекою і ризиком, важливими є професіоналізм та досвід персоналу. На жаль, через низький рівень заробітної плати нам усе важче втримати спеціалістів. Ця важлива складова та інші витрати підприємства неодмінно мають бути враховані при затвердженні регулятором тарифу на розподіл природного газу»,– каже комерційний директор ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Згідно з даними Державної служби статистики України середня місячна зарплата працівника, зайнятого у промисловості України, у травні цього року сягала 9387 гривень, тоді як на підприємстві – всього 6152.

Звісно, це той негативний фактор, який сприяє високому показникові плинності кадрів та відтоку спеціалістів у цій сфері. У 2017-18 роках ПАТ «Рівнегаз» не раз надавало до НКРЕП розрахунки економічно обгрунтованих тарифів, з урахуванням фактичних витрат компанії на надання послуг розподілу газу, проте вони так і не були затверджені регулятором.

Ольга ЗАЙЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

ірина

красти треба менше

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?