Архів новин

Рівняни випередили волинян, і не тільки | Газета 7 Днів

Рівняни випередили волинян, і не тільки

09.08.2018 12:45
Переглядів:322

Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Рівнегаз» виборола бронзові нагороди на Всеукраїнських змаганнях аварійно-диспетчерських служб Західного регіону.

Упродовж трьох днів, з 31 липня по 2 серпня, на спеціально облаштованому полігоні в Богородчанах Івано-Франківської області відбулися Всеукраїнські змагання аварійно-диспетчерських служб «Наша майстерність – ваша безпека». За звання кращої бригади «104» Західного регіону змагалися бригади АДС Західного регіону: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Львівгаз», «Івано-Франківськгаз», «Тисменицягаз», «Рівнегаз» та «Чернівцігаз».

Конкурс відбувався у кілька етапів. Спочатку кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада аварійно-диспетчерської служби в кожному з ПАТ. Далі – змагання найсильніших команд «104» у трьох регіонах: Західному, Центральному та Східному.

Головна мета змагань – підвищити кваліфікацію фахівців аварійних служб. Адже щоденно АДС ліквідовує десятки аварійних ситуацій.

«Практичні заняття дають можливість ще раз відпрацювати порядок дій та механізмів взаємодії членів бригад, підвищити свій професійний рівень. Від фахових навичок членів аварійної служби часто залежить життя і здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» вміла мобілізуватися та локалізувала аварію в найкоротший термін»,– вважає начальник АДС ПАТ «Рівнегаз» Анатолій Богак.

На місце ймовірної аварії фахівці мали прибути в максимально короткий термін, виявити та усунути причину витоку газу на надземному та в підземному газопроводах, використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту. Крім того треба було надати першу медичну допомогу постраждалому.

А ще оцінювались дії диспетчера, майстерність проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. За кожне завдання команда отримувала бали.

Додатково перевіряли ос­-на­щення спецавтомобіля матеріально-технічними засобами. Оцінювали зовнішній вигляд, стан коліс, гальмівної системи, двигуна, зовнішніх світлових приладів та укомплектованість автомобіля.

За підсумками всіх випробувань перше місце посіла команда з Чернівців, друге – Івано-Франківська, замкнули трійку переможців фахівці ПАТ «Рівнегаз».

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?