Архів новин

Висячі клумби на Молодіжній | Газета 7 Днів

Висячі клумби на Молодіжній

09.08.2018 09:38
Переглядів:220

Їхній автор – мешканець вулиці Молодіжної Петро Корнійчук. 79-літній чоловік особисто завітав до редакції, щоб запросити кореспондента оглянути його клумби, а заодно здивувати ними читачів нашої газети.

Приймаємо запрошення і їдемо на південно-східну околицю Рівного. Біля приватного будинку, зусібіч обсадженого квітами, нас зустрічають дві доньки господаря. Проходимо у двір, саме там і бачимо аналог одного із семи див світу – висячі клумби Петра Корнійчука.

Колись для створення в пустельному Вавилоні висячих садів для коханої дружини Семіраміди цар Навуходоносор ІІ наказав звозити розкішні квіти з усього світу, а над облаштуванням квітучих ярусів працювали тисячі рабів і кращі інженерні уми того часу. Наш сучасник Петро Корнійчук творить подібну красу самотужки. При цьому, часто буваючи в різних країнах, він звідусіль привозить насіння квітів, а також замовляє його поштою. Піднімати ж клумби вище від землі його змушує невеличкий розмір прибудинкової території. На неповних п’яти сотках вміщається і будинок, і господарські будівлі, то вільної землі тут обмаль. Та на кожному її клаптику щось росте. Подружжя Корнійчуків виростило 11 дітей, трьох уже й пережило. То завжди умудрялись виростити для них ранню вітамінну городину.

Тепер, коли діти порозліталися по світах, горшки з городніми рослинами все більше витісняються квітами, що буяють на подвір’ї де не глянь, ще й у кілька ярусів. Щоб їх зручно було прилаштовувати, господар почепив лещата прямо на огорожі, де й робить різноманітні кріплення для своїх численних висячих клумб.

– Звернувся до редакції,– пояснює господар,– аби й інші мої ровесники-пенсіонери знали, що у 80 не потрібно сидіти склавши руки, а можна і потрібно більше рухатись, займатись улюбленою справою. Торік у мене одних лише айстр було 16 відбірних сортів, а цього року є 24 сорти чорнобривців. Цими днями мені робили операцію з приводу катаракти, то я просив лікаря: «Мені потрібно швидше додому. Бо вдома я розмовляю з квітами і завдяки цьому відчуваю життя».

До уваги читачів! 

Щоб взяти участь у конкурсі «Квітучий двір», нам можна написати або потелефонувати. Свої розповіді з фото про квіткові досягнення свого двору можете приносити чи надсилати на адресу редакції: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2. Або скористайтесь електронними засобами 

(e-mail 7dniv.rv@ukr.net;  вайбер +38 068 589 44 91; fasebook.com/7dniv.rv) чи телефоном (45-40-00, 45-40-05, 63-33-66). Журналіст газети на ваше запрошення завітає у ваш двір і підготує публікацію про вашу клумбу чи квітник. Конкурс триватиме до 30 вересня. Переможців конкурсу визначатимемо за результатами читацького голосування, про деталі якого повідомимо восени.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?