Архів новин

«Квартирантам» Народного дому загрожує виселення | Газета 7 Днів

«Квартирантам» Народного дому загрожує виселення

16.08.2018 11:31
Переглядів:326

Сьогодні депутати Рівнеради взялись вирішувати перезрілу проблему Народного дому.

В будівлі вже другу зиму нема централізованого теплопостачання і назріла потреба капітального ремонту. Ситуацію в цьому домі докладно вивчала постійна комісія Рівнеради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Спочатку пропонувалося з 1 квітня наступного року виселити з приміщення всіх орендарів і розпочати реконструкцію будівлі. Адже в 2019 році закінчується термін дії більшості договорів оренди приміщень у цьому домі. Проте ця рекомендація робочої групи з вивчення питання використання приміщень Народного дому не потрапила у рішення сесії.

Заступник міського голови Галина Кульчинська зауважила, що до такого заходу вдаватись не можна, доки міська влада не матиме чіткої концепції існування і використання Народного дому. Вона запропонувала розробити таку концепцію до 1 листопада цього року.

 Депутати із цим погодились. Разом з тим вони відхилили пропозицію про відселення «квартирантів» Народного дому до прийняття такої концепції і вирішили не виділяти в цьому році гроші на проект реконструкції споруди. Отож справа знову відкладається.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?