Архів новин

На сьогоднішній сесії Рівнеради мітингувальники – мирні | Газета 7 Днів

На сьогоднішній сесії Рівнеради мітингувальники – мирні

16.08.2018 11:02
Переглядів:290

Всупереч давньому рішенню депутатів про те, щоб заслуховувати звернення громадян після обіду, в другій половині сесії, люди все ж приходять зі своїми зверненнями на початок її роботи.

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував заслухати звернення одразу, до розгляду питань порядку денного, щоб звільнити зал від людей, котрі стоять у проходах, і надалі працювати спокійно.

Слово для першого звернення взяли добровольці АТО. Вони прийшли до сесійної зали зі старою пліткою, нібито існує шахрайська схема про видурення вільних ділянок на вулиці Гайдамацькій для учасників АТО. Ніби ці шахраї платять учасникам АТО по 300–500 доларів за доручення, щоб вимагати землю від їхнього імені. Добровольці запропонували створити комісію, яка б розібралась із цією ситуацією.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що чутки старі і перебільшені. Проте комісію створили. До неї увійдуть депутати від усіх фракцій Рівнеради.

Депутати заслухали також звернення мешканців мікрорайону ПКМ-100 про під’їзну дорогу до їхнього району. Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що проект дороги готовий, нині він перебуває на експертизі кошторису. Отже невдовзі будівництво можна буде починати. Орієнтовна вартість дороги 3 мільйони гривень.

Фанати рівненського «Вереса» також звернулись до депутатів. Вони вважають, що відродження команди і створення народного клубу «Верес» здорово вплинуло на розвиток футболу в місті. Тому просять у депутатів Рівнеради виділяти для клубу 8 мільйонів гривень і пришвидшити реконструкцію стадіону «Авангард».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 14 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?