Архів новин

Скульпторів запросили на бандерівський конкурс | Газета 7 Днів

Скульпторів запросили на бандерівський конкурс

16.08.2018 08:25
Переглядів:193

Торік у жовтні міська рада  прийняла рішен ня «Про увічнення пам’яті провідника ОУН Степана Бандери», а з сьогоднішнього дня вже стартував відкритий архітектурний конкурс «на краще об’ємно-просторове та ідейно-художнє рішення пам’ятника Степану Бандері». Його мають поставити біля того входу в парк імені Шевченка, що з боку перехрестя вулиць Чорновола і Бандери.

Кінцевий термін подання заявок на конкурс – 21 вересня цього року, а його підсумки планують оприлюднити 19 листопада. Преміальний фонд конкурсу становить 45 тисяч гривень: 20 тисяч – перша премія, 15 – друга і 10 – третя. 

Анонсується участь у журі конкурсу заступника голови облради Олексія Бучинського, депутатів Рівнеради Богдана Гапяка і Юрія Осіпчука,  художників Віктора Гвоздинського, Олексія Литвина та Ярослава Марчука, архітекторів Михайла Гоцура, Валентина Дем’янова та Віктора Ковальчука, історика Андрія Жив’юка та інших причетних до теми відомих рівнян.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?