Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Рівне стане учасником Всесвітньої кліматичної мобілізації міст “Дій за Клімат” | Газета 7 Днів

Рівне стане учасником Всесвітньої кліматичної мобілізації міст “Дій за Клімат”

06.09.2018 12:03
Переглядів:664

7 вересня Рівне стане учасником світової кліматичної ініціативи  “Дій за Клімат”, метою якої є об’єднання зусиль кожної країни та міста у протидії кліматичним змінам. Хвиля кліматичної мобілізації пройде на 5 континентах, очікується понад 700 заходів, 17 з яких відбудуться в українських містах.

7 вересня в Рівному відбудеться вулична арт-акція. Сад історій, Екоклуб, Екоцентр ПДМ, Країна зелених змін, Збережемо Устю та Купа пригод запрошують всіх на акцію “Дій за клімат | Рівне” об 14.00 на площу біля Палацу дітей та молоді  (вул. Кн. Володимира 10). 

Метою рівнян є сформувати чітке завдання до міської влади невідкладно розробити та впроваджувати дієву кліматичну стратегію міста, що включає перехід до використання безпечних відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та заходи з адаптації Рівного до кліматичних змін. 

Під час акції учасники разом намалюють масштабний банер - заклик до міської влади та громади діяти за клімат, який розмістять на вежі в парку, та передадуть підписане звернення до мерії. Крім того, в програмі акції працюватимуть локації з різних екотем (енергоефективність та ВДЕ, озеленення, сортування відходів, екотуризм,  екоосвіта тощо), відбудуться флеш-моби, конкурси та цікаве спілкування. На захід запрошено представників міської влади та мешканців міста, будемо говорити про Рівне, яке хочемо бачити у 2050 році. 

Ініціаторами світової мобілізації є міжнародний кліматичний рух 350.org 

Детальніше про акцію в Рівному на сторінці події у Facebook https://www.facebook.com/events/315547378997006/

Паралельно в 17 інших  містах відбудуться локальні активності, також приурочені до глобальної кліматичної мобілізації “Дій за клімат”.  Разом з Рівнем, свою участь у глобальній кліматичній мобілізації зареєстрували Вінниця, Диканька, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Одеса, Черкаси, Чернівці, Чортків, Хмельницький.

Запрошуємо медіа долучитися до світової кліматичної мобілізації у Рівному! 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?