Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

У Рівному проведуть додаткові ярмарки | Газета 7 Днів

У Рівному проведуть додаткові ярмарки

06.09.2018 16:10
Переглядів:1879

Таку ініціативну пропозицію сьогодні на засіданні оргкомітету заходу з робочою назвою «З поля до столу» висловили заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук та депутат Рівнеради Богдан Гапяк.

Йдеться, зокрема, про проведення ярмарків за участю рівненських фермерів і сільгоспвиробників на Ювілейному та в районі Льонокомбінату.

– У Рівному згідно з розпорядженням міського голови Рівного Володимира Хомка,– розповідає Сергій Васильчук,– щороку восени відбуваються сільськогосподарські ярмарки. Оскільки попит на аграрну продукцію від самих виробників серед мешканців міста постійно зростає, ми, обмінявшись думками з моїм колегою, депутатом міської ради Богданом Гапяком, виступили ініціаторами організації таких заходів на своїх виборчих округах. Тобто крім традиційних пропонуємо провести ярмарки: 29 вересня біля Палацу культури «Хімік» і десь у другій половині жовтня на вулиці Фабричній, поблизу нетканки.

На засіданні оргкомітету його учасники розробили дорожню карту проведення сільськогосподарських ярмарків. Як запевнив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області, депутат Рівнеради Андрій Кузьмич, цього року на участь у них зголосилася значно більша кількість фермерів області. Вони запропонують рівнянам широкий асортимент екологічно чистої , за доступними цінами добротної продукції. А щоб не допустити всіляких спекуляцій, Богдан Гапяк запропонував подбати про те, щоб на ярмарках не було місця перекупникам. – Ми обговорили багато питань,– каже Богдан Гапяк,– передусім організаційних. А їх більше ніж достатньо. Починаючи від забезпечення учасників ярмарків усім необхідним і закінчуючи безпекою руху. Також торкнулися питань налагодження доставки купленої сільгосппродукції до осель рівнян, громадського порядку, санітарії і т.д. Якщо з датами проведення ярмарків на Ювілейному (29 вересня) і на проспекті Князя Романа (13 жовтня) ми вже визначилися, то щодо тих, які плануємо організувати на Фабричній і в центрі міста, питання поки що залишається відкритим. Зрештою, все залежить від мешканців міста: буде попит на фермерську продукцію, то будуть і ярмарки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 17 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?