Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

«Борги перед ОСББ можна відробити» | Газета 7 Днів

«Борги перед ОСББ можна відробити»

20.09.2018 16:01
Переглядів:1000

Можливість компенсувати заборгованість перед громадою будинку власною працею надав боржникам Кабмін. Про технічний бік питання «Віснику ОСББ» розповіла начальник відділу реформування і контролю ЖКГ міськвиконкому Лариса ШУЛЬГА.

– Постановою № 711 від 5 вересня Кабінет Міністрів України затвердив Порядок проведення розрахунків із співвласниками багатоквартирного будинку, які мають заборгованість перед об’єднанням співвласників такого багатоквартирного будинку, у разі виконання ними робіт, необхідних для утримання спільного майна співвласників,– повідомила Лариса Шульга.– Цей Порядок, зокрема, визначає механізм списання боргу співвласника багатоквартирного будинку зі сплати внесків та платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна в багатоквартирному будинку перед об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку після виконання таким співвласником робіт, необхідних для утримання такого майна, якщо вартість робіт не перевищує суму боргу такого співвласника.

Списання чи зменшення розміру заборгованості співвласника на суму, що дорівнює вартості виконаних ним робіт, здійснює правління об’єднання. Для цього правління ОСББ за заявою співвласника, який має заборгованість зі сплати внесків та платежів, або за власною ініціативою укладає за згодою такого співвласника договір з ним про виконання робіт на суму, що не перевищує суму заборгованості. Договір підписує голова правління об’єднання та співвласник, який має заборгованість зі сплати внесків і платежів.

У договорі слід зазначити вид, обсяг робіт, їхню вартість і строки виконання, а також умови придбання необхідних для виконання робіт матеріалів і обладнання в разі такої потреби. Кожній стороні договору надається по одному примірникові договору. А після завершення робіт треба скласти акт виконаних робіт за визначеною правлінням об’єднання формою, який підписує голова правління об’єднання та співвласник, який відробляв борг. В акті виконаних робіт зазначається вид робіт, їхній обсяг і вартість.

Акт виконаних робіт також складається у двох примірниках, і кожній стороні договору надається по одному його примірнику. Про зарахування вартості робіт у рахунок списання чи зменшення розміру заборгованості зі сплати внесків та платежів співвласника голова правління ОСББ повинен видати співвласникові довідку.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?