Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

ПриватБанк та Masterсard подарують по 100 гривень рівненським пенсіонерам | Газета 7 Днів

ПриватБанк та Masterсard подарують по 100 гривень рівненським пенсіонерам

21.09.2018 08:50
Переглядів:438

Важливо не просто отримувати пенсію через банк. Треба, щоб це був ПриватБанк. Адже саме пенсіонерам-клієнтам ПриватБанку цієї осені пощастить отримати приємний бонус.

Тим пенсіонерам, які мають пенсійну карту платіжної системи Masterсard, у ПриватБанку пропонують взяти участь в акції «Плюс 100 грн до пенсії!». Із 7 вересня до 31 жовтня всі, хто здійснить не менше ніж 3 покупки від 50 гривень кожна пенсійною карткою Masterсard в будь-яких магазинах через POS-термінал, гарантовано отримають 100 гривень на пенсійну картку від ПриватБанку.

Брати участь в акції можуть користувачі тих пенсійних карток ПриватБанку, на які (за останній місяць від дати початку акції) було здійснено хоча б одне цільове зарахування пенсії з Пенсійного фонду. Кожен учасник, який зареєструвався на сайті (допомогти у цьому пенсіонерам можуть працівники відділення) та виконав умови акції, гарантовано отримає 100 гривень на основний рахунок картки. Зверніть увагу: між оплатами має бути різниця мінімум в одну добу.

Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Як найбільш інноваційний в Україні, ПриватБанк і надалі допомагатиме людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3,5 мільйона клієнтів по всій Україні. Детальніше про обслуговування пенсіонерів – на сайті банку за посиланням https://privatbank.ua/platezhnie-karty/pensionnaya-karta.

Зарахування виграшу відбудеться не пізніше 20 листопада 2018 року. Загальна сума повернень грошових коштів одному учасникові акції – не більше ніж 100 гривень за весь період акції.

Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку – безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті, й оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій.

Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин у будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

Андрій ХМЕЛЬНИК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 8 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?