Архів новин

У Рівному відбувся другий молитовний сніданок | Газета 7 Днів

У Рівному відбувся другий молитовний сніданок

10.10.2018 13:20
Переглядів:934

У Молитовному сніданку Рівненщини, що відбувся cьогодні у Рівному, в ресторані «Спорт», взяли участь керівники релігійних організацій, очільники області й міста, рідні героїв Небесної сотні, громадські діячі, військові, представники силових структур, підприємці та навіть два нардепи – Юрій Вознюк і Валерій Карпунцов.

Під одним дахом зібралося майже вісімдесят людей. Молилися за мир в Україні, за Рівненщину, за наших захисників на сході країни. Розпочали сніданок молитвою «Отче наш» архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та єпископ Рівненський і Волинський Гавриїл.

Національні молитовні сніданки – традиція багатьох демократичних країн світу. Вважається, що такий захід сприяє духовному єднанню і порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів. У Рівному в такому масштабі цей захід проводився вдруге.

 – Молитовний сніданок проминув у невимушеній, неформальній атмосфері,– поділився враженнями після закінчення сніданку міський голова Рівного Володимир Хомко.– Думаю, кожен присутній не тільки молився, а й думав, як прожити наступний рік, що нас об’єднує. Повільно йдуть реформи, купа проблем, але все рухається. Так, є проблеми в економіці, але нагадаю, що бюджет Рівного десять років тому становив 500 мільйонів, а тепер – майже три мільярди. У 2009 році вдалося купити два пошарпані чеські тролейбуси, а останнім часом купили 15 нових. Хотілось би все робити швидше, але все таки позитивний рух є. Дуже сподіваюся, що коли ми зустрінемось через рік, то кожен з нас подумки згадає, скільки хорошого зроблено за цей час.

Молитовний сніданок тривав дві години. Протягом цього часу до молитви присутніх запрошували представники різних християнських конфесій Рівненщини.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?