Архів новин

Довгожителька прожила 100 років і 8 днів | Газета 7 Днів

Довгожителька прожила 100 років і 8 днів

11.10.2018 08:44
Переглядів:510

У понеділок відійшла в інші світи рівнянка Софія Жолудь, яка 30 вересня відсвяткувала свій столітній ювілей. Відтак, у нашому місті залишилося троє рівнян, які мають понад сто років.

Софія Михайлівна прожила 100 років і 8 днів. «До останнього,– пише на своїй сторінці у Фейсбуці рівненська співачка Анжеліка Рудницька,– довгожителька ходила, усміхалася, любила людей. І її любили всі, хто її знав, милувалися її красою і теплом, яке вона випромінювала. На свій столітній ювілей пані Софія ще раділа гостям, спілкувалася з ними і пригадувала дитинство. Сто років... Ціле століття з революціями, війнами, випробуваннями, безліччю втрат, бо вже всі друзі давно пішли з життя, але таке цікаве – від існування при свічках до епохи інтернету». 

– Нині у Рівному проживає троє старожилів, яким уже понад сто років,– розповідає заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик.– Найстарший з них – Мефодій Федоров, який народився 20 червня 1914 року. Його однолітці Ганні Губаренко 104 роки виповниться 1 листопада. А Іван Барабаш свій столітній рубіж переступив 25 квітня цього року. Сподіваємося, в доброму здоров’ї невдовзі, 18 жовтня, свій сотий день народження відсвяткує Володимир Лазаревич. Ми з неабиякою повагою ставимося до кожного довгожителя міста, бо це живі свідки нашої історії.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?