Архів новин

Концерт тріо "Срібна терція" | Газета 7 Днів

Концерт тріо "Срібна терція"

25.10.2018 18:11
Переглядів:535

Концерт тріо "Срібна терція"

 

У них поєднались золоті голоси зі срібним звучанням народних інструментів. Вони - популяризатори української пісні та окраса будь-якого мистецького заходу. Так тонко як цей колектив ніхто не відчуває генетику та характер української пісні. Лауреати мистецької премії імені Германа Жуковського та численних Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів народне вокально-інструментальне тріо «Срібна терція» запрошує усіх на свій сольний концерт. Захід відбудеться 8 листопада о 19:00 год у Глядацькій залі Міського Будинку Культури. Тріо у складі керівника Заслуженого працівника культури України Бориса Забути (баян), Тетяни Бенедюк (бандура) та Людмили Скрипки (скрипка) представить шанувальникам перлини своєї музичної-пісенної скарбниці. Ви почуєте більше 20 композицій серед яких українські народні та авторські пісні, класична і сучасна музика. Усі композиції аранжовані Борисом Забутою. Також глядачам буде представлений фільм «Пісенний гобелен», відзнятий про відомий рівненський гурт. 
Натхненно, проникло, наживо!

Запрошуємо усіх, хто скучив за творчістю «Срібної терції» 8 листопада о 19:00 год до Глядацької зали МБК! Квитки у касі Будинку культури.

Довідки за телефоном: 43 93 38.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?