Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2019
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Відповідно до нової редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги», до 01 січня 2020 року споживачі мають укласти угоди на постачання комунальних послуг. Рівнян просять не відкладати цю процедуру на потім, а оформити договори вже зараз.

... Читати далі»

Відкриття однойменної виставки заплановане на сьогодні, 22 серпня,о 12.00 год у  Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

... Читати далі»

На запрошення директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука, у форматі вивчення українського освітнього ринку за ІТ- професіями, до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завітала польська делегація у складі представників Фонду VCC.

... Читати далі»
Бабусі в Терцентрі лікувалися танцем
21.08 19:09
Дозвілля, Суспільство

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного провели майстер-клас із танців для учасників клубу активного довголіття.

... Читати далі»

Ресторану «Сайгон», що на проспекті Миру, 10, дозволили працювати до 4-ї години ранку. Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні виконкому. 

... Читати далі»

Таке доручення дав міським чиновникам Володимир Хомко під час чергового засідання виконкому 13 серпня. Він порадив залучити до боротьби з незаконною торгівлею алкоголем громадськість та поліцію. 

... Читати далі»

Про нові можливості для споживачів електричної енергії, які зроблять комфортнішим обмін інформацією з енергетиками, розповідає комерційний директор ПрАТ «Рівнеобленерго» Андрій Ахромкін:

... Читати далі»

Про перспективи співпраці, партнерство з навчальними закладами у рамках повноважень новоствореного управління Державної служби якості освіти нещодавно йшлося на колегії обласного управління освіти.

... Читати далі»

21 серпня на засіданні Кабінету Міністрів України погодили нового керівника Рівненської ОДА. Ним має стати 38-річний керівник ТОВ «ВВВ Монтаж» Віталій Коваль.

... Читати далі»

У рівненському мікрорайоні Золотіїв, окрім локальної бібліотеки №4 ЦМС в м. Рівне, відсутні будь-які осередки культури, мистецтв.  Тож у місцевих мешканців існує культурний “голод”, про що свідчать самостійно ними ініційовані літературні вечори/зібрання на вулицях Золотієва.

... Читати далі»

Сторінки

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?