Архів новин

ПриватБанк відновлює «теплі» кредити для ОСББ | Газета 7 Днів

ПриватБанк відновлює «теплі» кредити для ОСББ

02.11.2018 11:01
Переглядів:326

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зможуть отримати державну компенсацію в рамках урядової програми енергоефективності. Взявши «теплий» кредит у ПриватБанку, ОСББ отримають від 40 до 70% компенсації від суми позики.

Уряд ухвалив рішення про виділення додатково 100 мільйонів гривень на програму «теплих» кредитів для ОСББ у цьому році. За умовами програми ОСББ зможуть отримати компенсацію від 40 до 70% суми позики.

Цього року вже 59 рівненських ОСББ отримали «теплих» кредитів більш як на 27,3 мільйона гривень і вже отримали понад 14,5 мільйона гривень компенсацій.

Наразі триває етап підготовки підписання додаткової угоди між Державним агентством енергоефективності та енергозбереження України та ПриватБанком. До моменту підписання угоди банк приймає заявки на кредитування від ОСББ та ЖБК. При цьому документи, що підтверджують витрати ОСББ, клієнтам необхідно надати в банк до 30 листопада.

У ПриватБанку ОСББ у рамках державної програми енергоефективності «Теплі кредити» зможуть отримати кредити до 7 років із найнижчими серед банків ставками – до 18% без додаткових умов і прихованих комісій.

Додаткову інформацію про умови кредитування можна дізнатися на сайті банку. Окрім того, усі консультації та роз’яснення можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

Андрій ХМЕЛЬНИК

 

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 4 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?