Без поразки – нема і перемоги | Газета 7 Днів

Без поразки – нема і перемоги

05.11.2018 20:42
Переглядів:241

Рівненські баскетболістки зіграли два домашні поєдинки у чемпіонаті Суперліги.

Першим суперником став новачок цьогорічного елітного дивізіону – “Франківськ”-ПНУ. Незважаючи на статус дебютанта, гості зібрали дуже потужний склад, перед яким ставляться високі завдання.

Франківки  упевнено розпочали матч і першу чверть виграли з солідною перевагою - 27:18. Рівнянки згодом вирівняли гру і почали потроху скорочувати відставання. Наприкінці третьої чверті господарок від франківнок відділяли лише два очки - 50:52. Але прикра втрата – і гості знову почали збільшувати перевагу у рахунку. І у заключній чверті вони довели матч до перемоги - 72:56. У цьому найбільша заслуга лідера франківської команди Аріни Білоцерківської. Вона відіграла усі сорок хвилин, ведучи за собою партнерок. У підсумку - 29 очок, 9 підбирань, 10 результативних передач та 6 перехоплень. Чудова статистика!

У рівнянок «дабл-дабл» на рахунку капітана команди Людмили Спиридонової - 11 очок та 10 підбирань. У Владислави Кіби – 11+8 підбирань.

І наступним суперником БК «Рівне» став ще один новачок Суперліги – СБК «Львів». У львів’янок першу скрипку відіграють досвідчені гравці, які у різний час грали і за рівненську команду. Це Христина Філевич, Марія Дубас і Ольга Краснікова. У всіх зіграних матчах «Львова» ці баскетболістки набирають левову долю очок.

Однак рівнянкам вдалося нейтралізувати лідерів суперників. Хоча попервах саме гості тривалий час лідирували. Однак сили не безмежні – досвідчені львів’янки все частіше стали помилятися і перед останньою чвертю їх перевага практично розтанула – 52:51. А далі настав час підопічних Валерія Жартуна – наступні шість хвилин гості так і не змогли поповнити свій очковий акти, а ось наші землячки збільшували перевагу. І останні хвилини зустрічі стали формальністю. Отож, 72:57 – вольова перемог БК «Рівне»-ОШВСМ. Найрезультативнішою стала Вікторія Шматова – 21 очко, у Тетяни Гаврильчик -13, Владислави Кіби – 11.

У суботу наша команда гостюватиме у Вінниці, де зіграє з тамтешніми «Блискавками».