Архів новин

Рівненські філологи QR-кодили | Газета 7 Днів

Рівненські філологи QR-кодили

05.11.2018 15:36
Переглядів:376

Над тим, як оперативно, продуктивно та цікаво використати на уроках мови, української та зарубіжної літератури (та й в міжурочний час) інтернет-ресурси, працювали філологи, учасники творчої групи з питань використання інтернет-технологій, 31 жовтняна базі Рівненської ЗОШ №23. Мова йшла про переваги використання QR-кодів в освітній діяльності.

Керівник групи Наталія Саприкіна, заступник директора, учитель української мови та літератури ЗОШ №23, ознайомила присутніх з можливостями використання інтернет-ресурсів для створення QR-кодів, координувала роботу філологів щодо кодування інформації, потрібної на уроках мови, літератури та в позаурочний час.

 Зацікавили учителів сучасні засоби оцінювання на основі інтерактивного ресурсу «Plikers» та особливості створення креолізованого тексту. Обмін досвідом з цих та інших, уже опрацьованих упродовж попередніх занять питань, відбудеться в лютому під час наступного засідання.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?