Архів новин

Рівняни просять встановити "лежачого поліцейського" | Газета 7 Днів

Рівняни просять встановити "лежачого поліцейського"

05.11.2018 08:18
Переглядів:416

Про це йдеться в новій електронній петиції на сайті Рівнеради. Її ініціатор Іван Шмігель: "Просимо становити асфальтований пристрій примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський" на вулиці Червоногірській у Рівному в районі багатоквартирних будинків №№ 35 та 37, що знаходиться на даній аварійно-небезпечній ділянці".

Ось, про що йдеться в петиції:

" У зв'язку з сумною статистикою із значною кількістю ДТП, в яких постраждалими є пішоходи (також діти), а також в тому що на даній ділянці дороги відсутній тротуар та більшість водіїв автомобілів порушуючи  ПДР а саме розділ 12 «Швидкість руху» та на підставі пункту 5.1. ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський"» який визначає, що пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати перед нерегульованими пішохідними переходами, а також в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях: 

Просимо становити асфальтований пристрій примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський" ан вулиці Червоногірській у  Рівному в районі багатоквартирних будинків №№ 35 та 37, що знаходиться на даній аварійно-небезпечній ділянці".

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?