Врятувалися на останніх хвилинах | Газета 7 Днів

Врятувалися на останніх хвилинах

05.11.2018 21:02
Переглядів:123

Останню домашню у цьому році зустріч рівненський «Верес» зіграв з дебютантом Професіональної футбольної ліги – «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

Гості після стартового свистка вирішили запропонувати господарям атакувальні дії, проте команда Олега Шандрука витримала натиск «пташок» і дуже швидко заволоділа ігровою ініціативою.

До перерви "Верес" створив кілька гострих моментів, однак надійно зіграв голкіпер "Чайки" Богдан Савчук. Після відпочинку "Верес" продовжував марнувати моменти. Один лише Антон Яременко міг забивати тричі. Натомість забили гості, які скористалися помилкою захисника рівнян Олександра Мосіюка. Той дуже невдало відпасував м’яча нашому воротарю Максиму Бабійчуку. І В'ячеслав Панфілов скористався подарунком - 0:1. Гості могли забити і вдруге, але Максим Бабійчук у неймовірному стрибку нейтралізував вихід на наші ворота Рената Мірошнікова

І лише на заключних хвилинах зустрічі "Вересу" врятував нічию. Після порушення гравцями «Чайки» правил у власному штрафному майданчику пенальті чітко реалізував Борис Орловський - 1:1.