Архів новин

Гомельський палац спорту, безперечно, – гарний, але в Рівному будується ще кращий | Газета 7 Днів

Гомельський палац спорту, безперечно, – гарний, але в Рівному будується ще кращий

09.11.2018 07:51
Переглядів:1044

Не раз доводилося чути захоплюючі відгуки про розвинуту спортивну інфраструктуру в сусідній Білорусі, де навіть у невеличких містах зведені спеціалізовані та багатофункціональні фізкультурні комплекси. Як там усе облаштовано, на власні очі мав нагоду нещодавно побачити голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, який в складі державної делегації побував у Гомелі на Форумі регіонів України та Білорусі. Враженнями від поїздки очільник краю поділився з кореспондентом «7 днів».

– Масштабний захід, в якому взяли участь президенти обох країн, сотні бізнесменів, політиків, делегації з 17 областей України (в тому числі й нашої), – розповідає Олексій Віталійович, – відбувся в обласному центрі олімпійського резерву з легкої атлетики. Чому акцентую увагу на місці проведення Форуму? Бо гомельський спорткомплекс має фактично таке ж підпорядкування, як і наш, той що нині зводиться у Рівному на вулиці Макарова. Тобто належить обласній дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву. Але це ще не все, що їх поєднує. Концепція і задум універсальної зали, яка модифікується у виставкову, тут повністю реалізована. Ми наче змогли побувати в майбутньому і побачити, як працюватиме на імідж області наш спорткомплекс.

Місто Гомель, зі слів Олексія Муляренка, відіграє важливу роль у розвитку спорту в країні. Вихованці тамтешніх спортшкіл не раз ставали переможцями світових змагань та Олімпійських ігор. Чудову підготовку вони отримують у численних спорткомплексах, серед яких льодовий палац, палац водних видів спорту, палац ігрових видів спорту, палац легкої атлетики та інші.

Гомельський обласний центр олімпійського резерву з легкої атлетики, зокрема, – це сучасний спортивний комплекс, призначений не тільки для підготовки спортсменів, а й проведення змагань з різних видів спорту. Він був оновлений у 2007 році. Тепер включає спортивну арену з трибунами на 1360 місць, бігові доріжки, різні сектори для стрибків та метання, тренажерний, зали для розминок, відновлювальний центр, кілька зал для тренувань, роздягальні тощо.

– Це дуже й дуже близька модель універсальної зали спорткомплексу на Макарова, розрахованої на три тисячі місць, – зауважує голова облдержадміністрації. – Ми плануємо створити таке ж і ще краще наповнення. Але хочу наголосити на іншому: спортивна споруда в Гомелі використовується й для бізнесу. Скажімо, тут у рамках форуму провели виставку. Для цього арену застелили, розбили на сектори і поставили стенди, де розмістили павільйони 150 підприємств. Потім порахували, що за цей день представники бізнесу України та Білорусі уклали угод на 100 мільйонів доларів. Тобто спорткомплекс став діловим майданчиком, місцем для переговорів. І це все, до речі, не заважало тренувальному процесу спортсменів, які в той час займались у менших залах.

Між іншим, якщо зайти на сайт цього закладу, можна побачити розділ «Послуги, що надаються». А там розміщені численні фотозвіти масових заходів. Відтак можна сформувати повну уяву про те, як спортивну залу використовують для концертів відомих артистів, презентацій, виставок техніки, публічних майстер-класів і навіть для продажу товарів.

Тож відкриття аналогічного спорткомплексу в Рівному, на переконання Олексія Муляренка, стане новим і потужним поштовхом не лише для розвитку різних видів спорту, а й бізнесу та культури в області. До слова, маємо ще один приклад в сусідній Польщі, а саме в Любліні, де великі інфраструктурні мультифункціональні об’єкти, як-от Центр культури, відкривають нові можливості для регіону і стають магнітом подій.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?