Архів новин

Майбутні діловоди писали радіодиктант | Газета 7 Днів

Майбутні діловоди писали радіодиктант

09.11.2018 14:02
Переглядів:572

У День української писемності та мови в Україні пишуть диктант національної єдності. Долучився до цього проекту і Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сьогодні під час виробничого навчання у групі майбутніх діловодів  слухачі спробували свої сили у знанні української мови. Методист Наталя Місюра зауважує, що текст диктанту, який розпочався об 11:30, зачитував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко. Він запропонував оригінальний текст диктанту, який ніхто, до моменту його зачитування в ефірі «Українське радіо», не знав.

Старший майстер РЦПТО ДСЗ Віктор Красовський ділиться: Традиційно, акція проходить заради того, щоб об’єднатися навколо вічних цінностей. Одночасно тисячі громадян пишуть диктант від руки. Слухачі матимуть змогу перевірити свої знання української мови, коли текст з’явиться на сайті організатора 11 листопада.

Цікаві форми і методи навчання у РЦПТО ДСЗ дозволяють слухачам урізноманітнити формати засвоєння матеріалу, вдосконалити ділові навички та активно пізнавати нову професію.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?