Архів новин

Презентація книги Валентини Люліч «World of words» | Газета 7 Днів

Презентація книги Валентини Люліч «World of words»

12.11.2018 11:25
Переглядів:208

У Рівному відбудеться презентація книги Валентини Люліч «World of words»

У понеділок, 12 листопада о 17.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація книги письменниці Валентини Люліч «World of words». 

Роман вийшов друком 2018 року у видавництві «Волинські обереги».

Валентина Люліч – молода рівненська поетеса, прозаїк, бард. Учасниця багатьох літературно-мистецьких проектів. Вона член Національної спілки письменників України, літературних премій імені Михайла Дубова (2011), Валеріана Поліщука (2015), переможець обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Кращий літературний дебют» зі збіркою «Світ у долонях» (2012); лауреат конкурсу повстанської та патріотичної пісні «Повстанська ватра» (2014), дипломант IV фестивалю авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод» (м. Луцьк, 2015), дипломант міжнародного конкурсу ім. Платона Кускова» (м. Харків, 2012). Автор п’яти книжок: «Світ у долонях» (2012), «Яблуневе сонце» (2012), «Печериці в законі» (2015), «Заparoleні» (2016) та збірки лекцій «Право мати право» (2016). Працює Валентина Люліч в прокуратурі, що не заважає їй займатися літературною діяльністю.

Збірка «World of words» містить переклади авторів різних континентів, країн, світоглядів, мов. Творчість представлених письменників розбіжна за жанрами, тематикою та стилістикою. Через українське слово Валентина Люліч представляє поезію Кенуля Аріфа та Гісмета (Азербайджан), Димитра Христова (Болгарія), Джона Мак-Крея та Гарві Спака (Канада), Маріса Салейса (Латвія) та Павла Кричевського (Україна-Росія).

 На захід запрошені друзі та поціновувачі творчості письменниці, читачі бібліотеки.

 За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-52-60 (Ганна Василівна).

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 0 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?