Наші дзюдоїсти вибороли «срібло» для збірної України | Газета 7 Днів

Наші дзюдоїсти вибороли «срібло» для збірної України

20.11.2018 09:02
Переглядів:121

Друге місце серед 42 країн-учасниць.Такий результат у медальному заліку здобула збірна України на чемпіонаті світу з парадзюдо, що відбувся в Португалії.

Від Рівненщини у команді боролися чотири рівненські спортсмени Давид Хорава, Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Олександр Помінов.

У командних змаганнях чоловіки показали прекрасний результат. І це допомогло нашій збірній вибороли друге місце, поступившись лише команді Південної Кореї.

Напередодні, під час особистих змагань, чемпіоном світу у ваговій категорії до 90 кг став Олександр Назаренко. А Ірина Гусєва у своїй категорії до 63 кг виборола друге місце.

Готував спортсменів до змагань заслужений тренер України, тренер регіонального центру «Інваспорт» Михайло Романкевич.