Архів новин

Рівнянин пропонує змінити режим роботи світлофорів | Газета 7 Днів

Рівнянин пропонує змінити режим роботи світлофорів

20.11.2018 14:58
Переглядів:345

Бернацький Андрій створив на сайті Рівнеради електронну петицію: "Облаштувати нову автомобільну розмітку поблизу басейну "Авангард" та змінити режим роботи світлофорів". 

Ось, як він аргументує свою петицію:

" У зв'язку із масовою забудовою району Щасливе та Басів-Кута (у тому числі неконтрольованою та незаконною) кожного ранку виникають автомобільні затори від заправки "Окко" до басейну "Авангард", оскільки, зі сторони Здолбунова у Рівне рухається досить велика кількість транспортних засобів. В основному причиною затримки є досить повільне проходження транспортними засобами світлофору у напрямку центру міста.

У зв'язку з викладеним, прошу змінити режим роботи світлофору (як мінімум у ранковий час з 08:00 по 10:00 год.) шляхом збільшення роботи зеленого світла у двох напрямках: по вулиці Чорновола у напрямку центру та з вулиці Басівкутської. Крім того, пропоную змінити дорожню розмітку з вулиці Чорновола у напрямку центру міста (навпроти басейну) на три напрямки: вліво, прямо і направо відповідно, що дасть можливість розвантажити вказану вулицю, а також, пришвидшити рух автомобілів у місто та знизити шкідливі викиди на згаданому перехресті".   

    327 

 14.11.2018 10:17

 16.11.2018

 31.12.2018

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 16 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?