Архів новин

Анатолій МІСЯЧЕНКО, голова Економічної спілки підприємців Рівненщини: Контролюючі органи і скарги шахраїв на підприємців – звичайна форма корупції і гібридної війни в Україні | Газета 7 Днів

Анатолій МІСЯЧЕНКО, голова Економічної спілки підприємців Рівненщини: Контролюючі органи і скарги шахраїв на підприємців – звичайна форма корупції і гібридної війни в Україні

22.11.2018 12:43
Переглядів:1729

Раніше, за часів Сталіна, у Радянському Союзі багато невинних людей було знищено, бо в анонімних скаргах і доносах їх оббріхували моральні потвори й шахраї. Але потім останні також опинялися там, де були їхні жертви – на довгі роки і без права переписки. Україна поки що не може позбавити психічно хворих у задоволенні писати скарги на сусіда. Бо не вистачає грошей на медицину. Але з шахраями боротися цілком можливо.

Аби новостворену інспекцію архітектурно-будівельного контролю в обласному центрі не використовували для шахрайських атак і там не заводилися корупційні щурі, як раніше, до її роботи бажано було б ширше залучати громадськість і своєчасно виявляти пройдисвітів. Тоді, можливо, не було б таких випадків, як це сталося з приміщенням візочної в ОСББ «Небесна сотня, 24». Тут за участі попередньої влади візочна опинилася у приватній власності підприємства під назвою Агропромтранс, яке займається продажем нерухомості й прописана зовсім за іншою адресою на вулиці Білій,83. Тому зараз візочна не може використовуватися за своїм прямим призначенням. Бо її вхід зі сходами і сараєм під ними виведений на центральний фасад разом з мікро-клумбою під чужою стіною замість відмостки.

Але якщо повернути у власність ОСББ його нерухоме майно, то люди, коли вимикають ліфт, можливо, й не носили б візочки та труни на спині по сходах на 14-й поверх, коли вимикають світло і ліфт. А шахраїв, корупції та елементів гібридної війни стало б трохи менше. І місто було б чистішим, і шахрайських скарг поменшало б.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 15 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?