Втратили лідерство | Газета 7 Днів

Втратили лідерство

26.11.2018 15:25
Переглядів:135

Другої поразки у чемпіонаті України з футзалу (Екстра-ліга) зазнав МФК “Кардинал-Рівне”. У заключному поєдинку першого кола рівняни у столиці поступилася основному конкуренту за лідерство, київському “ХІТу” – 2:3.

У першому таймі команди забили три голи. Киянин Орест Боргун в дебюті гарматним ударом відкрив рахунок, рівняни ж відігралися після «пострілу» Олександра Басича в середині тайму. А на 16-ій хвилині стався доволі суперечливий епізод. Той же Боргун зіткнувся з нашим голкіпером Ярославом Морикишкою, після чого арбітр Олександр Кухар призначив пенальті у ворота рівнян. А Сергій Журба не промахнувся– 2:1.

Після перерви команди обмінялися голами: спочатку відзначився Олександр Педяш (3:1), згодом - Ігор Салтанов, для якого цей гол став шістнадцятим у чемпіонаті.

Поразка відкинула “Кардинал-Рівне” на другу позицію у турнірній таблиці чемпіонату Екстра-ліги. А очолює першість «ХІТ».