Архів новин

Аматори не поступаються професіоналам | Газета 7 Днів

Аматори не поступаються професіоналам

29.11.2018 10:04
Переглядів:312

25 листопада у Рівненському міському будинку культури відбувся звітний концерт Народного аматорського хору «Верес». Поважний колектив налічує 58 років від часу свого заснування, а його керівник – Петро Антонович Невірковець, заслужений працівник культури України, – ось уже п’ятдесят років незмінно очолює колектив. І його свого часу професійно зорієнтувала в житті пісня «Очі волошкові». Вона стала точкою відліку життєвої дороги Петра Антоновича як хормейстера.

Талант керівника та організатора, прекрасні людські риси дозволили Петрові Антоновичу згуртувати людей у самобутній колектив, який досяг неабияких висот і завоював безліч нагород та титулів, демонструючи віртуозну майстерність не лише на рідних теренах, а й за кордоном.

Хор має багатий репертуар – патріотичні, повстанські, жартівливі  пісні, колядки. Хто розуміється на співі, знає, як непросто співати акапельно. Глядачі радісно й емоційно співпереживали дійству.

Привітати шанованих артистів прийшло багато охочих. Вони сказали багато теплих, зворушливих слів своїм землякам і улюбленцям, подарували їм квіти і тепло сердець.

Вітаємо й ми артистів-аматорів з їхніми поважними датами та бажаємо міцного здоров’я, натхнення. Хай джерело їхньої творчості б’є потужно і тішить шанувальників народного мистецтва ще багато літ!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?