Архів новин

Кладовище «Нове» збільшують за рахунок паїв | Газета 7 Днів

Кладовище «Нове» збільшують за рахунок паїв

29.11.2018 09:23
Переглядів:647

Аби розширити межі кладовища «Нове», що на околиці Рівного, міська влада використовує прилеглі земельні ділянки. Їх вимінюють у власників, натомість пропонують землю в іших частинах міста.

Під час останньої сесії Рівнеради ухвалено чергове рішення про такий обмін. Власниця земельного паю в Рівненському районі площею 40 соток, котрий прилягає до території кладовища, передає його місту, а в обмін отримає 20 соток на вулиці Скрипника (м-н Тинне).

– Ми не маємо можливості розширювати кладовище за рахунок землі міста, воно вже вийшло за його межі, – прокоментував ситуацію міський голова Рівного Володимир ХОМКО. – Тому вже не вперше викуповуємо або обмінюємо паї в людей, які мають землю поруч із цвинтарем. Переводимо ці ділянки в розряд кладовища і так розширюємо його. Поки що вдається домовлятися з людьми. Їх було вже з десяток, хто гектар, хто півгектара передає. Мусимо так виходити з положення, бо створювати новий цвинтар досить дорого.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 11 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?