Архів новин

На рівненській сцені – його величність Кохання | Газета 7 Днів

На рівненській сцені – його величність Кохання

29.11.2018 11:25
Переглядів:780

Минулої неділі в облдрамтеатрі відбулася прем’єра музичної комедії«Господиня заїзду». Вперше п’єсу «Трактирниця» засновника італійської комедії Карло Ґольдоні, на основі якої була створена вистава, глядачі побачили майже три сторіччя тому. Але й нині її тема сучасна, адже в основі дії – кохання.

Її звати Мірандоліна. Надзвичайно вродлива, весела, розумна, працьовита. В неї закохані всі, а вона грає тим коханням.

Його звати Кавалер Ріпафратта. Молодий, гарний, багатий, але – жінконенависник. Він ніколи нікого не кохав і взагалі ні в що не ставить жінок.

Мірандоліна заради процвітання свого готелю використовує всі свої чари. А почувши, як ставиться до жінок її новий постоялець, йде на парі – вирішує закохати Кавалера у себе. Чи піддасться він чарам інтриганки? Про це глядачі дізнаються після перегляду комедії.

У виставі лунають італійські (і не лише) музичні хіти у виконанні акторів під акомпанемент естрадно-симфонічного оркестру. Родзинкою вистави стало й те, що квартет музикантів видобували чарівні звуки зі своїх інструментів прямо на сцені.

Для створення декорацій та костюмів «Господині» запросили відомих українських театральних художників із Черкас – Сергія та НаталіюРидванецьких. А ось режисером-постановником вистави став режисер нашого театру Олександр Олексюк.

Фото Світлани Кравчук

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?