Архів новин

Стадіоном займуться в 2019-му | Газета 7 Днів

Стадіоном займуться в 2019-му

29.11.2018 10:44
Переглядів:535

 Гроші, що планували цьогоріч на його ремонт, передадуть на потреби медустанов

Перерозподіл коштів міського бюджету затвердили на черговій сесії Рівнеради. На потреби медустанов і комунальної сфери спрямували гроші, які планували витратити на ремонт стадіону «Авангард» (близько одного мільйона гривень), а частину коштів із Громадського бюджету пустять на дороги.

 

Зокрема, 200 тисяч гривень передадуть на ремонт і заміну вікон в окремих відділеннях міської лікарні. 95 тисяч спрямують на ремонт ліфтів у Центрі ПМСД «Ювілейний». Півмільйона передадуть на заходи Муніципальної програми сталого розвитку.

Майже 300 тисяч гривень запланували витратити на ремонт бібліотеки №4, що на вулиці Олексинській (м-н «Золотіїв»).

На утримання та поточний ремонт доріг міста спрямують додатково близько мільйона гривень. Частину цих коштів «зняли» з Громадського бюджету за рахунок проектів, які не зможуть реалізувати у 2018 році (проект будівництва місць відпочинку на перехресті вулиці Словацького й бульвару Незалежності). Решту ж раніше планували використати на створення «розумної зупинки», але ці роботи теж не вдасться повністю виконати в цьому році. Тож кошти передадуть на інші потреби.

Що ж до проекту реконструкції стадіону «Авнгард», то новий тендер на визанчення виконавця цих робіт міська влада планує оголосити найближчими днями. Очікується, що сам конкурсний відбір відбудеться не раніше середини січня 2019 року. Та й то у разі, якщо йому ніщо не завадить. Так, як було останнього разу. Нагадаємо, восени конкурс скасували через скаргу одного з претендентів, який не був допущений до участі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?