Архів новин

Умовами вступу до навчального закладу цікавляться вихованці інтернату | Газета 7 Днів

Умовами вступу до навчального закладу цікавляться вихованці інтернату

29.11.2018 16:59
Переглядів:287

На Рівненщині триває інформаційний тиждень Рівненської обласної державної служби зайнятості «Служба зайнятості – для людей з інвалідністю.

 Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості разом із Костопільським навчальним відділенням Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели інформаційний захід для юних вихованців Костопільської спеціалізованої школи-інтернату. Десятикласникам презентували найбільший навчальний заклад у системі ДСЗ, ознайомили із профілем районного навчального відділення, розповіли про робітничі професії, що можна тут здобути.

Дівчата попробували себе в ролі продавців, школярі побували на майстер-класі за професією «Кравець». Зацікавлені діти активно розпитували про професії, ділилися планами на майбутнє, дивувалися доступним і простим (без вступних іспитів і бала атестату!)умовам зарахування до РЦПТО ДСЗ. Завідувач відділення Наталія Харченко коментує: «Молодь завжди ініціативна, активна та смілива. Їм до вподоби компютеризоване обладнання, нова техніка, професійні навчальні майданчики».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?