Архів новин

За передані показники – подарунки | Газета 7 Днів

За передані показники – подарунки

29.11.2018 12:28
Переглядів:429

Кожен, хто передасть до 31 грудня 2018 року показники приладу обліку електричної енергії за допомогою спільноти «Рівнеобленерго» у Viber та особистого кабінету на офіційному сайті компанії, автоматично стає учасником акції: «Призи за показники».

Серед подарунків:

5 сертифікатів на безкоштовну заміну зонного приладу

обліку електричної енергії;

5 сертифікатів на безкоштовне програмування приладу

обліку електричної енергії;          

5 сертифікатів на поповнення особового рахунку споживання електричної енергії на суму 100 гривень;

5 сертифікатів поповнення рахунку мобільного зв’язку

на суму 100 гривень.

Розіграш сертифікатів методом вибіркового відбору відбудеться в січні 2019 року. За більш детальною інформацією звертайтеся до Кол-центру «Рівнеобленерго» за номерами телефонів: (0362) 694-298, 067 620-44-11, 050 490-44-11, 093 320-44-11. Також більш детально про акцію дізнавайтесь, ознайомившись з її умовами на офіційному сайті «Рівнеобленерго» www. roe.vsei.ua

Нагадаємо, вчасна передача показників електролічильника надзвичайно важлива в умовах процесу відокремлення постачальника електроенергії – для уникнення непорозумінь у розрахунках. Адже, згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії, ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснюватиме виключно функцію розподілу електричної енергії. Функцію постачальника універсальних послуг на території Рівненської області виконуватиме ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (далі «РОЕК»)

Оскільки ПрАТ «Рівнеобленерго» та ТОВ «РОЕК» – різні юридичні особи, перерахунок розбіжностей між нарахуванням та фактичним споживанням електроенергії у 2019 році буде неможливим.

У разі неподання показників фактичного споживання електроенергії станом на 1 січня 2019 року обсяг споживання визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання Вашим домогосподарством, що буде відображено у рахунку за електроенергію за грудень 2018 року.

Алла ЛІХАЧОВА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?