Архів новин

Анатолій МІСЯЧЕНКО, голова Економічної спілки підприємців Рівненщини: Козак наш від народу ще, напевне, далеко, якщо керувати країною береться жінка | Газета 7 Днів

Анатолій МІСЯЧЕНКО, голова Економічної спілки підприємців Рівненщини: Козак наш від народу ще, напевне, далеко, якщо керувати країною береться жінка

20.12.2018 15:47
Переглядів:328

Коли країною керують усі разом – і уряд, і Президент одночасно, то це завжди катастрофа. Керувати повинен тільки один.

 

Політичний оргазм від проголошення своєї демократичної держави давно закінчився, пора вже її народити. За роки незалежності Україна встигла приміряти на себе президентсько-парламентську, парламентсько-президентську і гібридну влади. Навіть без комуністів. А також провести кілька революційних майданів. А ще – втратити Крим і таке інше. Російсько-український вертеп вдався на славу. Війна, боргова кабала і корупція. По три хомути на кожного чи одне велике ярмо на всю Україну. Саме тому в українців з’явився досвід, своя церква і громадянське суспільство.

Сьогодні ще не кожен депутат може уявити своє буття без радянської влади. Бо тоді він перестане бути її депутатом чи олігархом. Хоча її, радянської влади, давно вже немає навіть в Росії. Але якщо нова влада підпише справжню Конституцію зі своїм народом, а не з корумпованим парламентом, то в Україні народиться справжня держава. Залишиться тільки сформувати її. А після отримання томосу, можливо, швидше закінчиться смута, блуд і війна. Тоді чорних прапорів в Україні поменшає. І разом з вірою українці зможуть будувати своє теперішнє і майбутнє.

Терпіння і мудрості в новому році тобі, Україно, Велика Київська Русь!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?