Архів новин

Для добра немає вікових кордонів | Газета 7 Днів

Для добра немає вікових кордонів

20.12.2018 16:45
Переглядів:377

Минулого тижня у світлиці Територіального центру з нагоди Дня благодійництва вшанували тих, хто завжди готовий підставити плече у скрутну хвилину. Свято для тих, хто своєю щоденною копіткою працею, силою духу, енергією та щедрістю душі дарує добро іншим, надаючи безкорисливу допомогу і підтримку, управління праці та соцзахисту населення влаштовує чотирнадцятий рік поспіль.

– За доброю традицією 13 грудня ми вшановуємо наших ветеранів – волонтерів з Організації ветеранів міста Рівного, учасників аматорського художнього колективу ветеранів «Надвечір’я» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного та просто небайдужих людей, – каже заступник начальника міського управління праці та соцзахисту населення Олена ПЕТРИК. – Ветерани-волонтери щодня надають допомогу і підтримку іншим громадянам похилого віку, які в силу свого віку і стану здоров’я не мають можливості вільно пересуватися, доглядати за собою. І допомога цим людям потрібна не тільки в обслуговуванні, а й у спілкуванні, підтримці, отриманні інформації та позитивних емоцій, які й надають їм ветерани-волонтери, відвідуючи хворих і самотніх. А чудовий колектив ветеранів «Надвечір’я», який 16 років діє в Територіальному центрі, дарує пісню і слово, радість і натхнення, заряджає всіх присутніх на концертах добром і гарним настроєм. І ось нині всім цим чуйним людям ми шлемо теплі слова вдячності за їх невтомну роботу, влаштовуємо концерт, даруємо солодощі і грошові винагороди та частуємо вареничками, створюючи святковий настрій. Приємно відзначити, що з року в рік кількість присутніх збільшується. Це свідчить, що кількість людей, небайдужих до долі інших, зростає. Волонтери, які самі є громадянами старшого покоління, ламають стереотипи, що люди на пенсії залишаються поза суспільним життям. Дивлячись у їхні веселі очі, на усмішки, переконуєшся, що для добра вікових кордонів немає.

Цього року 99 ветеранів-волонтерів отримали грошові винагороди по 400 гривень та солодкі подарунки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?