Архів новин

Громадські організації фінансуватимуть по-новому | Газета 7 Днів

Громадські організації фінансуватимуть по-новому

20.12.2018 17:21
Переглядів:548

Новий принцип виділення бюджетних коштів для громадських організацій інвалідів та тих, що надають соціальні послуги, запровадять у Рівному з 2019 року. Тепер гроші надаватимуть на конкурсній основі на проекти, які ці організації планують втілити в життя у наступному році. Про це йшлося на підсумковій координаційній нараді за участю представників ГО та влади.

   Як повідомила заступник начальника управління праці й соцзахисту Рівненського міськвиконкому Олена ПЕТРИК, зміни запроваджуються відповідно до постанови КМУ, яка гласить, що такі структури можуть фінансуватися з бюджету лише через конкурс. Положення про нього в Рівному розробили так, щоб усі, хто раніше отримував міські гроші, могли створити свої програми та взяти участь у відборі.
   Оцінювання конкурсних проектів відбуватиметься за рейтинговою системою. Щоб претендувати на міські гроші, потрібно отримати від комісії щонайменше 50 балів. Програми оцінюватимуть за п’ятьма основними критеріями. Звертатимуть увагу на те, чи задіяні в програмі пріоритетні напрями діяльності міської ради (йдеться про відзначення окремих державних свят і пам’ятних днів), наявність чітких кошторисів, перелік запланованих заходів, кількість охоплених осіб і очікуваний результат, результати діяльності за 2018 рік тощо.
   До складу конкурсної комісії, яка оцінюватиме проекти громадських організацій, увійдуть заступник міського голови, представники управлінь соцзахисту і бюджету й фінасів, а також юрист. Олена Петрик запевнила, що розгляд проектів здійснюватиметься у найкоротші терміни, щоб громадські організації могли вчасно і в повному обсязі освоювати виділені їм кошти.
   На завершення засідання представники громадських організацій отримали подяки і солодкі подарунки від міської влади.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?