Архів новин

Нічні дзвінки | Газета 7 Днів

Нічні дзвінки

20.12.2018 12:54
Переглядів:579

Мене розбудили три­валим дзвінком на стаціонарний телефон о третій ночі з другого на третє грудня. Чоловічий голос у трубці сходу сказав: «Мам, я в лікарні». Я зрозуміла, що телефонує аферист, і сердито відповіла: «Яка я вам мама? А це нічого, що в мене тільки дочка?». Непроханий «син» бовкнув на прощання «От на шлюху попав» і відключився. Він до ранку вибив нас з колії – ніхто заснути вже не зміг.

Вранці я поділилася звісткою про нічну пригоду з кумою і вона повідомила, що теж мусила відповідати на нічний дзвінок. О пів на першу ночі їй потелефонували з аналогічним повідомленням: «Мамочка, я в больничке». Тільки голос був жіночий. А в куми дітей нема. Коли колега на роботі розповіла, що їй серед ночі телефонували з повідомленням, що її син збив людину своїм авто і заарештований (хоча він уже шостий рік живе в Італії), я зрозуміла, що це епідемія. Тієї ночі наше місто відпрацьовували за дуже щільною схемою. Думаю, що знайшлися простаки, які потрапили на гачок шахраїв. Я часто читаю як люди, налякані такими нічними дзвінками, віддають шахраям останні гроші, щоб «виручити» сина чи доньку з арешту, задобрити «потерпілих в аварії», щоб не заявляли на дітей-«порушників», підкупити поліцейських, щоб не відкривали кримінальні справи.

Люди, не будьте такими довірливими! Ну як можна вірити цим несподіваним дзвінкам і спочатку віддавати гроші, а вже потім телефонувати до своєї дитини, щоб дізнатися, що в неї все добре? Не давайте себе ошукати. Тепер цієї наволочі, яка не працює, а жити хоче добре та їсти смачно, розвелося дуже багато. От вони й вигадують все нові схеми, як нас одурити. Видурюють останні гроші, як правило, у пенсіонерів. Про це так часто пишуть і повідомляють по телевізору, що просто соромно бути нам настільки довірливими і заковтувати весь час ту саму наживку.

Ангеліна ГУЦАЛО, пенсіонерка

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?