Архів новин

Обидва за співпрацю | Газета 7 Днів

Обидва за співпрацю

20.12.2018 11:14
Переглядів:284

Минулого тижня у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області відбулися установчі збори, на яких сформовано оновлений склад відомчої Громадської ради. До цього дорадчого органу ввійшло 15 представників громадських організації. А головою Громадської ради при ГУ ДФС Рівненщини обрали заступника генерального директора ТОВ-компанії «Пульсар і Ко», заступника голови наглядової ради ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» Богдана ГАПЯКА.

 

– Громадська рада, – наголосив новообраний її голова Богдан Гапяк, – це не контролюючий орган, або, як це зараз модно казати, орган громадського контролю. Це, швидше, дорадчий комітет, який слугуватиме своєрідним посередником між фіскальною службою і платниками податків. Тобто до одних будемо доносити всю необхідну інформацію, а іншим – підказувати, як краще зробити, враховуючи настрої й побажання тих, на кому тримається вітчизняна економіка. Сподіваюся, що нам вдасться налагодити спільну співпрацю.

Таку ж думку висловив начальник Головного управління ДФС області Дмитро Зайцев. Він, зокрема, зауважив, що Громадська рада при ГУ ДФС в області створюється заради сприяння забезпеченню реалізації принципів відкритості в діяльності органів влади, а також їх підзвітності громадськості.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?