Архів новин

Особливі, але не байдужі | Газета 7 Днів

Особливі, але не байдужі

20.12.2018 17:24
Переглядів:381

Урочистим зібранням, вітаннями й концертом вшанували людей з особливими потребами у Рівненському палаці дітей та молоді з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

   Вручаючи відзнаки Мінсоцполітики, облдержадміністрації і грамоти обласної ради, голова РОДА Олексій МУЛЯРЕНКО зазначив, що нині в області мешкає 72 тисячі осіб з інвалідністю, і обов’язок влади працювати з цими людьми і для них. Він розповів, що на Рівненщині вже цього року планують відкрити майже 20 інклюзивно-ресурсних центрів для дітей із особливими потребами, постійно розширюються можливості інклюзивних класів у школах краю. 
   Відзнаки від Рівненської міської ради вручив керуючий справами міськвиконкому Петро СЕРЕДЮК. Їх отримали учні обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, активісти громадських об’єднань інвалідів, члени міського фізкультурно-спортивного клубу «Геракл», стипендіати міського голови. 
   – Міська влада намагається допомагати людям з інвалідністю: діє спеціальна міська програма «Турбота», частково оплачуються послуги з сурдоперекладу й супроводу слабозорих. 10 обдарованих людей із особливими потребами щомісяця отримують стипендії міського голови. Дякуємо за вашу активну життєву позицію, що ви не стоїте осторонь життя міста і даєте гарний приклад своїм колегам і товаришам, попри всі труднощі, – зазначив Петро Середюк. 
   Присутніх на урочистому зібранні своїми виступами привітали хор візочників «Ти не один» церкви «Дім Євангелія», шестиразовий чемпіон світу з танців на візках Іван Сівак, вихованці ПДМу. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?